Mirë se vini në Robinsonempire

I vetmi vend ku mund të blini dhe shisni
dizajnerët produktet më të mëdha

I vetmi vend ku mund të blini dhe shisni të gjitha produktet më të mëdha

Shitje speciale

Kontrolloni Kategoritë më të Mira

Karakteristikat më të mira

Përvojat më të mira për tregun

Përpjekjet tona janë të përmirësojmë vazhdimisht zgjidhjet kryesore në industri për blerjet në internet
në bashkëpunim me klientët tanë.
$ 1001
Në dispozicion për tërheqje

Paneli i Frontend i integruar

Platforma Robinsonempire.com është e lehtë të regjistroheni si anëtar dhe të lundroni. Ne e kuptojmë si shitës në platformën tonë sa e rëndësishme është për ju që të keni të gjitha mjetet e nevojshme për të maksimizuar ekspozimin e produktit tuaj dhe për të rritur shitjet tuaja në mënyrë efektive.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni nëse nuk jeni ende shitës, ose thjesht të regjistroheni nëse tashmë jeni shitës.

Vizitoni faqen e Shitësit në faqen tonë të internetit Robinsonempire.com , te regjistrohu dhe abonohu për regjistrimin e llogarisë së shitësit. Ju mund të krijoni llogarinë tuaj të Shitësit me adresën e emailit të biznesit tuaj.

Opsionet e anëtarësimit

Tarifat e pajtimit janë tarifat që paguani për planin tuaj të shitjes dhe ato ndryshojnë në varësi të planit që zgjidhni.

Ju mund të zgjidhni një plan çmimi që i përshtatet madhësisë dhe fazës së biznesit tuaj.

  • Për abonimin e Bronzit, shitësit paguajnë 199,00 dollarë për çdo 1 vit (a) me 6 muaj provë falas.

Një shitës mund të listojë deri në 150 produkte gjatë rrjedhës së pajtimit.

Datat e skadimit mund të jenë një vit deri në ditën që kur anëtari u regjistrua.

  • Për abonimin Silver, shitësit paguajnë 299,00 dollarë për çdo 1 vit (a) me 30 ditë provë falas

Një shitës mund të listojë deri në 250 produkte gjatë rrjedhës së pajtimit.

Datat e skadimit mund të jenë një vit deri në ditën që kur anëtari u regjistrua.

  • Për abonimin Gold, shitësit paguajnë 399,00 dollarë për çdo 1 vit (a) me 30 ditë provë falas.

Një shitës ka një numër të pakufizuar të listave të produkteve gjatë rrjedhës së pajtimit.

Datat e skadimit mund të jenë një vit deri në ditën që kur anëtari u regjistrua.

Shihni faqen tonë të regjistrimit të shitësit për më shumë detaje mbi opsionet e ndryshme të paketave tona. Ne gjithashtu ofrojmë përqindjen më të ulët për shitje në çdo produkt të shitur në platformën tonë të shitësit

Lërini shitësit të menaxhojnë dyqanet e tyre

Kontrolloni të gjitha fushat e përvojës së pultit të shitësit. Vendosni cilat fusha do të shfaqen dhe cilat kërkohen. Rritni kontrollin tuaj të cilësisë dhe sigurohuni që të gjitha produktet e publikuara të kenë informacionin e kërkuar.

Në Robinson Empire, ne e marrim SEO shumë seriozisht. Pasi procesi i regjistrimit tuaj në
Perandoria Robinson është e plotë, këtu janë disa hapa për të marrë për të bërë produktin tuaj
të dukshme për motorët e kërkimit p.sh. Google, Yahoo, Bing, MSN, etj.
Pasi të ndiqni këtë udhëzues, sistemi ynë do t’i bëjë produktet tuaja të dukshme për botën
brenda tre ditëve.
Vetëm sigurohuni që të gjitha detajet si titujt e produktit, imazhet dhe përshkrimet janë
korrekt.
Ky është një udhëzues i plotë dhe i thjeshtë SEO i cili mund të rrisë shitjet tuaja. Hyni në llogarinë tuaj dhe shkoni te llogaria ime në këndin e sipërm të djathtë.
Do t’ju paraqitet një pult i pastër.
Ju do të shihni Seksionin e Menaxherit të Dyqanit në pultin tuaj.
Shkoni te Menaxheri i Dyqanit.
Paneli juaj i shitësit do të shfaqet.
Këtu ndodh magjia.
Shkoni te seksionet e produkteve. Filloni të Shtoni Produkte të Reja ose Ndryshoni të Mëparshmin tuaj
Produktet.
Plotësoni të dhënat e produktit
Në Robinson Empire ne inkurajojmë shitësit tanë të ofrojnë sa më shumë të sakta
detaje sa të munden.
Pasi të keni shtuar detajet themelore, shtoni disa etiketa, sepse ato janë të rëndësishme për SEO jo
vetëm në Perandorinë Robinson, por edhe në Makinat e tjera të Kërkimit.
Shkoni poshtë në fund të faqes së Produktit. Ju do të shihni seksionin SEO, ku
mund të shtoni fjalë kyçe të kërkimit dhe përshkrim meta.
Shtojini ato me shumë kujdes. Kur produkti shfaqet në një kërkim, p.sh. në Google,
do të shfaqet Meta-Përshkrimi i atij produkti.
Tani kemi mbaruar me SEO të Produkteve.
Dyqan SEO
Gjithçka që mbetet është Dyqani SEO në Robinson Empire. Sepse më shumë se një shitës
mund të shesë të njëjtin produkt, do të duhet të bësh disa dyqane SEO, si dhe produkt
SEO. Ju do të duhet ta bëni këtë vetëm një herë, dhe kjo do të lejojë sistemin e Robinson Empire
për të paraqitur dyqanin tuaj në motorët e kërkimit, kështu që ia vlen të bëni. Shko te Cilësimet nga Paneli i Shitësit
Shkoni te seksioni SEO.
Ky seksion është për dyqan.
Shtoni Detajet e dyqanit tuaj.
Ruajeni atë.
Kjo eshte e gjitha! Tani mund të pushoni lehtë; lërini gjithçka sistemit tonë dhe ekipit tonë.
Faleminderit që jeni pjesë e Perandorisë Robinson

Ne kemi të gjitha produktet më të mëdha këtu për ju

Produktet më të mira
Shtuar në listën e dëshiraveU hoq nga lista e dëshirave 36
Add to compare
Burberry Beige Cynthie Trench Dress
Burberry Beige Cynthie Trench Dress
Shtuar në listën e dëshiraveU hoq nga lista e dëshirave 35
Add to compare
Metallic Sky Studded Crossbody With Fringe
Metallic Sky Studded Crossbody With Fringe
Shtuar në listën e dëshiraveU hoq nga lista e dëshirave 8
Add to compare
Apple Watch Nike+
Apple Watch Nike+

Apple Watch Nike+

Store:  Farah Store
2 nga 5
$399.00
Out of Stock
HI-RES-RJ-sit-on-pool-table-hand-under-chin-smile-1.jpg

Faleminderit për interesimin tuaj për t'u bërë shitës në Robinson Empire! Ne e bëjmë të lehtë për pronarët e bizneseve të promovojnë dhe shesin produktet e tyre në internet. Ne e dimë se sa e rëndësishme është për ju që të keni të gjitha mjetet për ta bërë kompaninë tuaj një sukses. Kjo është arsyeja pse ne jemi të përkushtuar për ta bërë procesin e shitjes në internet të thjeshtë dhe pa dhimbje. Me Robinson Empire, hapja e një dyqani online nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Ne e kuptojmë se sa e vështirë mund të jetë për të hapur një dyqan online. Ju duhet të blini një domen, të punësoni zhvillues dhe dizajnerë të faqeve të internetit, të shkruani përmbajtje dhe të paguani për tarifat e pritjes. Kur krijoni dyqanin tuaj në Robinson Empire, ju hiqni të gjitha ato pengesa. Robinson Empire është e përkushtuar t'ju ofrojë mjetet më efektive për të fituar një fitim në internet. Ne i marrim supozimet nga ekuacioni në mënyrë që të bëni më shumë shitje. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të përfitoni nga prova jonë 6-mujore falas, duke krijuar një profil të shitësit dhe duke ngarkuar listat e produkteve tuaja. Reallyshtë vërtet kaq e lehtë. Ju mund të kategorizoni produktet tuaja, të lidhni llogaritë tuaja në mediat sociale dhe të filloni të bëni shitje shpejt. Me aplikacionin tonë Robinson Empire, klientët mund të blejnë produktet tuaja kudo, kështu që nuk do të shqetësoheni për punësimin e një zhvilluesi të aplikacionit. Ne ofrojmë programet më të përballueshme të anëtarësimit sesa kudo tjetër në internet. Ne gjithashtu marrim një pjesë të asaj që platformat e tjera të shitësve në internet marrin nga shitjet tuaja. Robinson Empire është këtu për t'ju ndihmuar të bëni që marka juaj e biznesit online të ketë sukses dhe të lulëzojë. Na lejoni t'ju ndihmojmë të krijoni biznesin tuaj online. Filloni me anëtarësimin tuaj 6-mujor falas dhe filloni të shisni sot!

Robinson

Kryeshefi Ekzekutiv

Filloni biznesin tuaj online me ne sot!
Kontaktoni , Regjistrohuni tani në
bëhuni shitësi dhe partnerët tanë
Qëndroni të kthyer

Kontrolloni Blogun e fundit të shitësve tanë

Uncategorized @sq

Shirita të markës së biznesit

Natyrisht, ju jeni këtu për të marrë shiritin më të mirë për veten tuaj ose ndoshta në ...
Komente

Kutia e rezultateve në shiritin anësor

This is example of scorebox shortcode in widget. You can find parameters here Ka ...
Bëhuni pjesë e Robinsonempire Sot

Regjistrohuni në gazetën tonë

Shteti i Bashkuar (TD) 2021 Robinson Empire inc. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Perandoria Robinson
Logo
Rivendosni fjalëkalimin
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Karrocë për blerje